| fantabau a întrebat:

Salut cine va rog stie unde pot sa vizionez sau sa download,, Umbra spiridusilor,, va rog in limba romana sau rusa numai nu Germana si asa mai departe si inca cine poate sa-mi spuna daca se mai relueaza pe canalul minimax sau orice alt canal(nu este un joc este un desen animat serial)Va rog

2 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Aici gasesti TOATE episoadele acestui desen animat dublate in limba romana.

http://www.desene-animate-online.net/......4694e.html

| fantabau explică (pentru Yuzoo):

Nui in limba rimana si inca nu ai vazut ca este inchis, oricum multumesc!