| Rizer a întrebat:

Buna!
Vizionati "Dansez pentru tine?"
Ce parere aveti despre Monica Columbeanu si colegul ei de dans?

Răspuns Câştigător
| Andreea_1350 a răspuns:

Tipul e destul de simpatic si nu are nicio vina ca Monica e partenera lui.....mdea....ea zici ca e o prefacuta... mi-e nu-mi place de eaphbbbbt
dar chiar asa ea nu e "vedeta" ca ce chestie o ales-o? thinking

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu ma prea uit, dar sper sa castige tipu care mi-a pus mie chitara in mana: Stefan. happy

| Silvia a răspuns:

Eu ma uit uneori... dar nu prea stau pana la sfarsit ca ma plictisesc...
Nu stiu thinking sunt draguti... poate prea inalti, dar asta e.Fiecare suntem intr-un fel si nu asta conteaza.

| inna a răspuns:

Sunt foarte, foarte inalti laughing :-d

| daniDeeDee a răspuns:

La limita a scapat de duel.

Nu-mi place deloc de ea...si colegul ei, zici ca plange tot timpul...asa ochi are.

| MM a răspuns:

Pe ce criteriu a fost selectata pentru emisiune? Nu canta ( nici macar manele), nu e actrita ( poate doar in pat), nu prezinta emisiuni ( nu ma refer la emisiunea ei proprie, cu si despre ea). Deci, ce face? De ce e 'vedeta' care lupta pentru nu stiu ce caz?

| Alii a răspuns:

@Andreea.corectlaughing. nu e vedetaoh go on. e doar o minorosita care umbla peste tot pe banii sotului miliardarlaughinglaughing

SI cu dansullaughing. ollleee. Zici ca are 2 bete in loc de picioare.Am citit ca are 1, 80 si 50 de kglaughinglaughingEu am 1, 71 si 50 de kglaughing

| Kidu a răspuns:

Colegul ei de dans e destul de bunicel, dar Monica nu are acel ceva, care se numeste Talentsad

| yadora a răspuns:

Ma lasi...mai bine semna un cec pentru cei cu nevoi urgente ...si nu mai arata ca o papusa mapetz... e caragioasa foc si nu o avantajeaza nimic, fiindca e f inalta. Dar cand esti plin de bani si fite... ...si prostia si snobismul e in floare!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Ia uite ca deja nu mai avem de-a face cu eilaughing

| alexutzah16 a răspuns:

Ce as putea sa zic .despre o "Capra" laughing. Mi se pare o prefacuta, cu partenerul nu am nimic el saracu se zbate sa lupte pentru mama lui in timp ce scumpa lui partenera face pe lesinata. Imi place mult emisiuneahappy

| Irina a răspuns:

Sta prea teapana si din cauza asta nu danseaza bine. la stilul Michael Jackson parca era o toapa saraca cu mainile si picioarele atat de lungi.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Nu cred ca o sa mqai stea mult pe aici...