| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti atunci cand sunteti deprimati, tristi?
Plangeti, nu bagati seama? ce faceti?

8 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

O carte sau un somn bun.

| Dina a răspuns:

Ma linistesc si realizez ca sunt optimista, ca totul va fi bine.Azi e mai rau dar miine mai bine...trecem noi si peste asta.

| PetreConstanta a răspuns:

Plec de acasa si revin peste o ora

| Bailey a răspuns:

Eu ascult muzica :X Sau ies cu prietenele in oras. happy

| aniohetova a răspuns:

Buna happy Cand sunt deprimata, trista incerc sa ma gandesc. Ma gandesc daca vreau sa raman in starea in care sunt sau vreau sa am o stare de bucurie, de fericire, o stare in care sa ma simt bine in pielea mea, o starea in care rautatea din jur sa nu ma atinga. Si practic sunt in fata a doua drumuri. Aleg sa raman trista sau aleg sa devin vesela. Si atunci, imi vin o multime de idei care ma fac sa ma simt bine. Incearca. Fa ceea ce iti place. Ignora ceea ce te-a determinat sa ajungi in starea asta sau mediteaza asupra problemei. Te vei simti mai bine si cu siguranta vei gasi si o solutie. Traieste-ti viata happy

| Damon_8513 a răspuns:

Incerc sa ma inveselesc, sa ma uit la lucrurile care ma inveselesc
Ma uit la desene animate, seriale, filme. Ies cu prietenii.

| marta_5719 a răspuns:

Buna! si eu mai sunt deprimata uneori! trebuie sa te gandesti la ceva frumos!(parinti,prietenu, prietena cea mai bun\a, animalul tau de compania) eu de fel nu bag in seama deprimare! singura solutie prin care poti sa treci prin depresie esti TU! sper sa iti fie de folos raspunsul meu! app.ma cheama marta marisa stii cumva vreo porecla pentru numele meu!? te rog! am maire nevoie nu mai imi suport numele!big grin pa!

| lorenaalexandra a răspuns:

Buna! pai.sa'ti zic sincer nu fac nimic adica stau supp sh singura intr'un colt al meoo sh plang... sh daca cineva imi zice ceva ce nu'mi convine imi vars nervii pe el. thinking tongue