| Morooo a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Dati-mi si mie niste idei...ma plictisesc toata ziua, mai ales acum cat suntem in vacanta...nu vreau raspunsuri gen:"Deseneaza, picteaza..."... vreau niste idei mai ...nebune! Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faneminem a răspuns:

Organizezi o mini petrecere ( iei chipsuri, suc, un pic de muzica, un film ) te uiti la filme. mergi pe-afara, te joci jocuri pe pc. poti iesi afara doar ca acum se insereaza. avand in vedere ca esti in vacanta nu o sa-ti dau site-uri de cultura generala ( in cazi ca vrei imi spui laughing ) poti citi bancuri.

| Morooo explică (pentru faneminem):

Nu, nu vreau.(adineauri am ...scapat de ele ) laughing ...Multumesc pentru idei! happy :*

2 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Sport