| Bellutza02 a întrebat:

Buna,voi ce faceti cand va plictisiti(si va rog nu vreau raspunsuri de gen :canta,danseaza, surprindetima)?

Răspuns Câştigător
| S0XoSoxo a răspuns:

Poi eu una ma uit la un film. daca nu am chef de film desenez big grin. daca nu vreau sa desenez Dansez (Street Dance) daca tot plictisita sunt ies afara laughing).

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Crezi că am timp să mă plictisesc? Sunt ocupată 24/24, nu am timp să mă relaxez, nu am timp nimic, nu am timp nici măcar să fac ceea ce îmi place!
Însă dacă aș avea timp, aș desena, m-aș uita la seriale/ filme, aș studia prostia oamenilor și aș face mișto de ea!

| bumtzbumtz a răspuns:

Eu stau pe pc pe diferite jocuri, caut un canal preferat la TV, ies pe afara cu prieteni...