| SweetCandies a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Nu vreau raspunsuri gen:citeste, iesi afara, fa-ti curat.

5 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Uita-te pe www.weheartit.com sau pe tumblr-uri [uite cateva calumea: cuteboythings.tumblr.com, lovehatecomplex.tumblr.com, just girlythings.tumblr.com, mycrazzyposts.tumblr.com, 2012-wishes.tumblr.com, icanrelate.tumblr.com, teenagerposts.tumblr.com, perfectbuckelist.tumblr.com, thingsboysdowelove.tumblr.com, homemadebakery.tumblr.com, littlemissanje.tumblr.com, dollzi.tumblr.com, freeheartz.tumblr.com ]
creeaza-ti propriul tumblr sau blog
fa poze cute/funky
fa o lista cu dorinte [realizabile sau nu]. ceva gen "before i die "
sper ca te-am ajutat.

| CristiB93 a răspuns:

Caut un film de comedie fain sau horor si ma uit sau caut melodii faine pe net le descarc si le ascult sau mai ies afara si joc fotbal sau merg la biliard si tenis de masa am multe de facut cand ma plictisesc hoo hoo; _

| Bogdy11v a răspuns:

Ma uit la poze vechi, imi fac teste online, ascult muzica, ma uit la un film, chiar mai desenez din cand in cand. Suna-ti prietenii sau cauta seriae online.

| mirunaaa96 a răspuns:

Buna :-). Daca te plictisesti : Cauta`ti pe net un film si uita`te la el, cheama o colega / o prietena la tine, vorbeste la telefon sau fa`ti tu singura cu caiet de statusuri [ daca iti plac statusurile ]. Iesi pe afara, imbraca`te sa nu`ti fie frig, ia`ti niste casti la tine, telefonul` si du`te plimba`te in timp ce asculti muzica. Distreaza`te cat mai este vacanta ca dupa aia 6 luni de scoala straight face. Sper ca te-am ajutat. Fundaa? puppy dog eyes

| imale a răspuns:

Ma uit pe TPU laughing