| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Vreau cat mai multe raspunsuri si cel mai bun primeste funda big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am timp de așa ceva, am un program încărcat, oboseala fizică este cronică și trebuie să mă odihnesc minim 10 ore.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Citesc ceva, răspund la întrebări pe TPU, urmăresc ştiri, ies la plimbare, fac curăţenie.
Te pup!

| AbBsstrrAct a răspuns:

Pai..ies afara, sau joc ceva online, vorbesc pe mess, citesc ceva! Sunt multe chestii de facut!

| Renata_Reni_1992 a răspuns:

Păi ies cu prietenii, sau citesc o carte bună de ex : Anna si sarutul frantuzesc de Stephanie Perkins ( am citit-o,este o carte minunată, ți-o recomand ), sau uită-te la un film de exemplu : Little Manhattan, Friends with benefits, Step up -1, 2,3, 4 etc.
Sau uităte la videoclipuri de râs cum ar fi :
1.) http://www.youtube.com/watch?v=v2nCZI-Uw7U

2.)http://www.youtube.com/watch?v=qP261mk62n8
etc.
Sper ca am fost de ajutor, fundă? :o3

| ProtoBoy a răspuns:

Pai...ascult muzica, sau ma uit la un film bun happy