| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Vreau cat mai multe raspunsuri si cel mai bun primeste funda big grin big grin big grin

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am timp de asta, am un pogram care este foarte încărcat și doctorul mi-a recomandat să mă odihnesc cât pot de mult, oboseala cronică a pus stăpânire pe mine!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ascult muzica, mai joc un joc, sau merg in parc si ma plimb, mai alerg.Cam astea:p.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Stau pe TPU, Facebook, citesc ceva, mă uit la ştiri, mă odihnesc.
Te pup!

| beatrice9849 a răspuns:

>Ma plimb cu rolele
>Ma uit la un serial pe care voiam sa-l urmaresc dar nu am avut timp pana acum
>Citesc o carte

| Lionsgate a răspuns:

Ma uit la desene, filme

| Robieski a răspuns:

Ies pe afara cu bicicleta sau ma joc pe telefon

| meli120 a răspuns:

Citesc
Ma plimb cu rolele(cand e vreme de iesit cu asa ceva)
Incerc tot felul de coafuri noi sau sau modele de facut pe unghii
Ma duc sa ma plimb,intr-un parc de obicei (sa mai schimb aerul)
Ma uit la seriale,filme
Mai citesc generalitati despre ce ma preocupa (pe mine in special medicina)
Citesc tot felul de informatii (de orice natura)
daca ai talent si iti place sa desenezi poti incerci tot felul de moduri de a crea niste desene cat mai creativa(la mine nu ii cazul, nu am talent)
cateodata, imi place sa compun tot felul de chestii poezii sau mai am momente cand ma apuca filozofile laughing
pot sa incerc sa iti pregatesti tot felul de prajituri simple daca te fascineaza gastronomia(eu ma mai uit, si mai ajut si asa are cine imi face prajituri, desi prea multe deja)
Ma uit la documentare
Ma joc diferite jocuri(gentongueW,Aion,Lineage, Jade Dynasty)

| allyx14 a răspuns:

Stau pe TPU si ma uit la intrebarile de la categoria dragoste si sexlaughing)).E destul de amuzant cand vezi niste intrebari extrem de ciudata cu raspunsuri foarte amuzante...nu toate sunt...majoritateahappy

| cristians a răspuns:

Muuuuulte deci:
-Ma uit la un film, serial, anime pe Pc care am vrut sa il vad dar nu am avut cand
-Desenez Grafitii, in ulei si in creioane
-Iesi pe afara cu prieteni
-Ma dau cu Skatebord-ul
-Ma dau cu Rolele
-Mananac
-Ma plimb de unu singur prin parc ascultand muzica
-Ascult muzica
-Imi scriu pentru scoala
-Ma duc la mama la munca si cand la pian
-Caut videoclipuri pe YouTube
-Mai caut poze amuzante pe Facebook
-Caut jocuri noi pe net
-Scriu poezii
-Mai filmez cate un tutorial la astea si alea
-Raspund la intrebari pe TPU

Si cam atat...

| alexuthza a răspuns:

Intru pe Kizi
ies cu bicicleta sau cu rolele
ascult muzica
citesc
glumesc cu mama
ma joc
laughing))

| FaNa1337K a răspuns:

Eu stau pe chat`uri si asculta muzica big grinbig grin
=> Facebook, youtube big grin
=> Ma plimb cu masina
=> Ies cu prietenii si prietenele in oras
=> Skatebowoard laughing))
=> Mananc placinte cu branza :X big grin
=> Ma uit la filme.big grin
Funda?
Pa, Pa.

| prada26 a răspuns:

Se cauta admini pentru serverul romania.toolz.ro detalii pe id de mess buzatuvlad26

| erdeivlad a răspuns:

Eu cand sunt sunt liber de obicei stau si ma joc pe calculator si ascult muzica.

| Bibitzzzaa a răspuns:

Cant,dansez,desenez,pictez,stau pe facebook, postez si editez poze, ascult muzica, ma uit la poze sau video-uri amuzante, ma uit la tutoriale ..etc. Sper ca ti'am fost de ajutor! Funda?big grin

| 0reo a răspuns:

Ma uit la un film ♥.
Imi fac clatite drooling
Ascult muzica whistling

| Iubitika13 a răspuns:

Pai depinde, te plimbi cu prieteni, sau stai la pc, chemi un prieten pe la tine, suni pe cineva, vizionezi un film

| DeeaATha a răspuns:

Bunaaaaa...cand ma plictisesc eu:
Ma joc un joc
Ascult muzica
Ma plimb cu rolele
Vorbesc cu prietenii
Merg prin oras cu prietenii
Ma uit la TV
Scriu povestioare
Citesc o carte
Dansez
Cant
Imi fac poze
Ma plimb cu bicicleta/rolele/trotineta
Ma joc cu, catelusa mea
Ma bag in pat si ma gandesc la lucruri care nu se vor intampla niciodata si asa adorm...si cam atat
FUNDAAAA?

| madalin1124 a răspuns:

Best daca ai 18 ani si permis de conducere faci plinul la rezervor iti iei cu tine prietenii si unde vezi cu ochii acolo te indrepti

| AnaFashionista a răspuns:

Ascult muzica
Ma uit la un film si mananc inghetata
ies afara cu prietenii
merg la shopping
happy