| KamiixSweet18 a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul liber in afara de calculator

Răspuns Câştigător
| ShiNee a răspuns:

Sa fac poze. Apoi le editez.
Sa fac filme si apoi le editez laughing
Sa desenez
sa fac karaoke laughing
Sa citesc
Recent am inceput sa invat sa cand la chitara si asta imi omoara tot timpul thinking
Fac friendship bracelets
Planuri pentru redecorarea camerei
Sa ies cu bicicleta
Fac bijuterii handmade. (dar nu de alea cu fimo)
Odata incercam sa invat koreena dar e a naibii de grea si fara profesor m-am lasat de meseria astalaughing
Gatesc thinking
Ies pe afara cu prietenii (dar asta nu-i o noutate)
Intr-o perioada traduceam videoclipuri koreene
Mai fac curat prin dulapurile unde stiu ca am chestii antice si crede-ma ca iti ocupa timp si te amuzi daca gasesti de ex o poza de cand erai in clasa 1 sau caiete de atunci.
Sau mai fac curat prin calculator (muzica, poze, tot)
Nu mai stiu dar cam astea thinking

15 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Hei... Bună! Îmi place să mă plimb, să citesc, poate și să gătesc ceva =) Mai am multe lucruri de făcut... dar majoritatea includ calculatorul, spre exemplu tutorialele cu origami, brățări :)
Și îmi place să mai compun, să citesc notițe, spre exemplu : https://www.facebook.com/......media/set/
Sper că te-am ajutat!;)

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
- Sa plimbi cateii
- Sa merg la centrul de animale unde sunt voluntara
- Sa am grija de animalutele mele.
- Sa ma uit la tv
- Sa ies in oras la un suc, o pizza cu prietenii
- Sa vorbesc la telefon
- Sa ma acopar cu patura mea preferata si sa citesc.
- Sa ma machez, sa pensez big grin
- Sa fac sport.

Dar tu?

O zi placuta! happy

| Gabiii a răspuns:

Sa ies pe afara, sa merg la prieteni big grin

| Ditto a răspuns:

Sa citescbig grin, sa vizionez un film (sau o drama(koreana:X:X:X)), sa ma dau in leagan cat mai mult sau sa ma plimb cu masinabig grin

| mona a răspuns:

Shopping

| miku0101 a răspuns:

Cel mai mult imi place sa ies afara cu friends si sa facem pea detectiivi stm cu cateii mancam si ne limbam. desenezi te lasi purtat/a de val si incepi sa desenezi sau faci farse la telefon de machiezi ca un clovn si chemi prietena ta si va filmati sau :doar chemi prieteni si va fimlati faceti filme sau gatesti te speli te plimbi singura sau citesti scrii te uiti la Tv. Inviti cel putin 2 prietene la tine si faceti concursuri
Bafta! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa conduc.

| 7Mary7 a răspuns:

Sa citesc.

| KamiixSweet18 explică (pentru 7Mary7):

Da..si mie imi place sa citesc!

| Pitbull305 a răspuns:

Poi sunt multe lucruri care le fac in afara de pc: ies cu prieteni, joc fotbal, ma plimb, citesc, mai desenez etc.

| agoodvampire a răspuns:

Mie imi place sa fac shopping, sa ma plimb cu cainele la padure, sa ies la picnicuri, sa inot, sa urc pe munti, sa fac poze, sa cant, sa desenez, sa ascult muzica, sa calatoresc, sa ies cu prietenii, sa barfesc cu cea mai buna prietena a mea, sa ma uit la filme, sa ma joc cu catelusii mei, sporturi extreme si foarte multe lucruri laughing adrenalina sa fie si imi place big grin:X

| agoodvampire a răspuns (pentru agoodvampire):

Aa si daca as avea sansa as sarii si cu parasuta laughing dintr-un avion. Si as vrea sa fac si zorbing intr-o zi...

| adreiaandreiuta22 a răspuns:

Facebook laughing

| Petroo a răspuns:

Sa ies pe afara cu prieteni sa ma duc in centru cu ei sa ma joc cu ei sa dam o petrecere la o fata pe care o stim si are vila sau cel mai misto sa ne ducem la strand ^.^ ma duc in fiecare anotim ca vara si iarna apa e fierbinte simi placewinking

| DeeaOmfg a răspuns:

Sa ies afara...sa ma uit la filme...sa merg la prieteni!big grin