| AnnaAstery a întrebat:

BUNA! Voi ce faceti pe calculator? Adica eu mi-as dori sa stau mai mult pe pc dar nu pot. ma plictisesc. Pe mess nu vorbesc mai cu nimeni, pe facebook stau 5- maxim 15 minute iar pe youtube nu stiu ce sa ascult. Voi ce faceti? avei idei de bloguri sau jocuri..nu stiu ceva interesant care sa ma tina ocupata? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| M3taX a răspuns:

Poti sa te joci Stick Run de pe Facebook. Jocul asta tine ocupat pe oricine. Sau daca esti ff plictisita ultima alternativa ar fi acele jocuri in browser (Triburile, The West, Ikariam etc.) sau cel mai bine este sa iesi pe afara cu prietenii happy

5 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Ai putea sa faci bani...add banionline50@yahoo.com daca te intereseaza

| YagamiLight a răspuns:

Eu am creat vreo 3 forumuri si stau pe ele, lucrez, ma gandesc sa creez un video pentru youtube, si sa-l pun, ma mai joc ceva pe PC, vorbesc cu prietenii pe mess si cam atat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei fa curat in PC sau uitat-e pe youtube la funny accidents!winking Te razi de crapilaughing

| monutza90 a răspuns:

Si eu eram la fel ca tine pana mi-a venit o idee:sa imi fac o pagina pe facebook, se numeste Iubirea ta imi da Aripi si am inceput sa lucrez, am doar 20 de like-uri dar eu zic ca am inceput bine. Daca vrei te primesc ca admina dar sa fii serioasa. vrei?

| Cosmynyk23 a răspuns:

Fa-ti o pagina, si ocupate de ea! Parerea mea! Funda?; o3