| Bubuu a întrebat:

Voi ce faceti pe internet de cand deschideti calculatorul? Eu nu mai stiu ce sa fac si m-am plictisitsad. Ma joc ladypopular, ascult muzica, stau pe TPU, si vorbesc pe mess.Asta toata ziua. Ce sa mai accesez (in afara de jocuri) ca sa nu ma plictisesc? Fundita!big grin

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Eu fac editare audio/video destul de des. E o modalitate placuta de a iti petrece timpul.

| Lady.Love a răspuns:

Eu zic ca e timpul sa iesi din casa happy E frumos afara, cald, mai bine te bucuri de vacanta altfel decat pierzand vremea pe net, mai ales ca te si plictisesti.

| XK a răspuns:

Pai nu sta toata ziua la pcwinking mai iesi si pe afarawinking