| BlackShad0w a întrebat:

Ce pot face la calculator? Nu sunt si nu am fost adepta calculatorului, asa ca ma plictisesc repede de el. Joculete, mess, fb, nu ma tine ocupata mai mult de 15 minute. Desi toata lumea vrea contrariul, eu vreau sa stau mai mult la pc pentru ca m-am saturat de oameni. (stiu ca suna ciuda). m-am saturat de atata falsitate. Lumea te baga in seama numai cand are nevoie. Asa ca vreau sa stau in casa, la calculator. Funda pentru cele mai interesante idei!
Ps: fara raspunsuri gen pc-ul nu e bun, ia si citeste!

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Chiar daca te-ai saturat de oameni,
tot intre ei traim. Chiar daca unii sunt
falsi, parsivi, perversi tot trebuie sa intram in contact cu ei.Trebuie sa te obisnuiesti, ca altfel te izolezi si tot tie iti va fi greu. In privinta calculatorului, daca nu te atrage, orice ai face te plictiseste. Singurul lucru care poti sa-l faci e sa asculti muzica. Cel mai bine e sa iesi afara, sa-i accepti asa cum sunt si sa mergi inainte.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cauta ceva interesant, peisaje, cultura, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesti, te uiti la documentare, filme, seriale si te joci pana te ia naiba!

| Birlik65 a răspuns:

Fa-ti un site. poate scoti si banuti;)
http://www.webnode.ro/? utm_source=Search&utm_medium=ppc&utm_term=propriul%20site&trc_p=&trc_cr=30128772222&trc_cp=Romania&gclid=CLu34dvMgrgCFcRe3goduS8Arg

| BlackShad0w explică (pentru Birlik65):

As vrea eu laughing dar am 14 ani. sad

| Birlik65 a răspuns (pentru BlackShad0w):

Ok,ce ti-ar place sa faci pe calculator? Ce-ti place, aia poti sa faci!winking
Deocamdatawinking

| vSorin a răspuns:

Învață să faci lucruri utile ca Photoshop, animații, editări, muzică și îți va ocupa mai mult timp + că vei învăța

| amorezul17 a răspuns:

Joaca WOW (cataclysm) fa abdomene, genoflexiuni, mananca ceva, dormi, enerveaza vecini, etc distreaza-te big grin