| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Buna ma numesc Andreea si sunt din Bucuresti si am 11 ani.
Si se apropie Halloween-ul si dau o petrecere de Halloween acasa, ati putea sa-mi dati niste idei de cum sa decorez casa foarte infricosator(nu sa le cumpar vreau site-uri de cum sa le confectionez).
Cel mai bun raspuns primeste FUNDITZZA!

Răspuns Câştigător
| Nikolina753 a răspuns:

Pune perdele negre si lampa colorata de culoare violet sau rosu asta e cel mai bun decor dovlecii deja ii stiu toti si daca vrei poti sa desenezi si un schelet sau iai imaginea de pe google si o scoti la imprimante pe o foae A1