| Dexaa a întrebat:

Voi cum va petrece`ti vacanta de iarna, avand in vedere si sarbatorile?

1 răspuns:
| xXkenzorXx a răspuns:

Pai eu stau pe canapea, uitandu-ma la TV la DisneyChannel si mancand hamburgeri fierbinti cu arome diferite.
E foarte frumoasa iarna deoarece te poti distra cu zapda, poti face oameni de zapada de asemenea, poti sa te bati cu bulgari de zapada rece si moale si daca nu ai apa in sticla, poti sa bei zapada!
E un anotimp minunat deoarece iubesc frumusetile acesteia:
Distractie, placere si multe altele, dar si necazurile ei:
Scmpirea prea mare a caloriferului si frigul care iti intra in case fara sa stii ce se v-a intampla mai tarziu cand vei fii racit si v-a trebuii sa bei ciocolata calda din cana colorata ca un curcubeu!
Deci imi dai funda?