| AmintiriDureroase a întrebat:

Buna voiam sa va intreb ce lecturi interesante as putea citi in vacanta asta.Sa fie amuzante.Raspunsul cel mai bun primeste FUNDA!

10 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Cati ani ai? ca sa stiu cam ce iti propun.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Intră pe http://lecturirecenzate.ro/ În partea de jos a paginii găsești recomandări de lecturi pe vârste.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Pacala, 2 ani de vacanta, print si cersetor, robin hood si multe altele

| mizantropuldinmine a răspuns:

Singur pe lume, piciul(al. daude), din copilarie (mark twain), mica printesa, micul lord, gradina tainuita, printul pierdut(ultimele 4 sunt scrise de frances h. burnett), o stea din toate e a mea(gica iutes), nada florilor(m. sadoveanu), amintiri din copilarie(ion creanga) -nu sunt neaparat amuzante dar sunt frumoase!

| Powerrrrrr a răspuns:

Eu zic sa citesti carti, dar si manga precum naruto, bakuman si school rumble

| matias1212 a răspuns:

E simplu.
1 Domnul Goe
2 Bubico
...din astea de caragiale in general sunt amuzante

| AmintiriDureroase explică (pentru matias1212):

Asta le-am citit cand aveam 9 ani

| ColaaaXD a răspuns:

Incearca *Insemnarile unei pustoiaice* si *Jurnal unui pusti*.Te prapadesti de ras!