| fetitzatacuminte99 a întrebat:

Vreau cele mai comice ganduri care va trec prin minte. Am chef sa dau o funda...happyhappylaughing

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Deșert...deșert...desert! prajituri cu cartofi și ouă. de ce sunt cartofi și ouă in deșert cine le-a adus? de ce a venit călare pe un crocodil pană în deșert? se bloca pe drum, i-a luat mult, s-a stricat desertul și poate până la urma o să plouă în deșert. de ce nu plouă în deșert, cine acopera norii? de ce e cerul ăla albastru în fața norilor. vreau desertul ăla al tipul pe crocodil. cred ca ar fi trebui să vină o tipă. ține la silietă nu-mi mănâncă desertul. poate se culcă lângă struți iar are vedenii. mă crede struț, mă confundă. nu sunt struți în deșert. în africa. acolo aleargă toți. aș vrea și eu să alerg, poate atunci ea mă va plăcea sau îi voi atinge silueta de gazelă, în goana mea. regii sunt tipici. africa e condusă de regi. în savană își mănâncă curtezanele. mănâncă gazelele. le sfâșie.
Poate te vor sfâșia și pe tine, dragă. Aș vrea și eu să pot alerga așa.

Copyright pe tot ce am scris.

| fetitzatacuminte99 explică (pentru Mangustă):

Foarte interesant. Poate scrii si o carte.

8 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Ma gandesc ce sa gandesc.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim: gânduri comice laughing

| zuzualina a răspuns:

Îmi bag ceva în fundița aia că nu i-o dai nimănui. E doar vrăjeală.

| LeeInNa a răspuns:

-Să cazi pe gânduri şi să-ţi rupi mâna
-Cu gândul la Maica Domnului şi cu mâna în buzunarul omului.

| cristians a răspuns:

Deci eu vreau sa fiu regele lumii si as pune o regula ca toata lumea, care va merge pe strada sa fie buni cu cersetorii, si voi popula luna cu vaci, ca cica inghetata cu lapte de la vaci care au stat pe luna e mai buna decat cea normal...

| SergiuPhPsV a răspuns:

Aaaa stai sa ma gandesc.
Gta stiu!
''GANDURI'' tare gand nu?

| Rawrss a răspuns:

E ca nu e sanatoslaughing