| TocilaCristian a întrebat:

vreau niste jocuri pe android, fara wifi ca nu am conexiune wifi doar cablu de date si internet prin cartela Orange, Telefon Zte Skate - adroid 2.3.5 procesor 800mhz ARMV6 512ram si adreno200gpu, multumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai Magazin Play(iconita)pe el? Descarca de acolo.

| ServicePC a răspuns:

Ai telefonul meu daca nu gasesti

| TocilaCristian explică (pentru darrio2007):

Dar nu am conexiune wifi, google play cere wifi, am doar net prin cartela Orange care merge foarte greu.

| darrio2007 a răspuns (pentru TocilaCristian):

De ce nu incerci cu 3G? Si nu inteleg de ce spui ca merge greu netul de la Orange.Merge bine.Nu excelent dar bine.Si eu am un Samsung Galaxy Mini si nu am probleme cu netul.Descarc de pe Magazin Play.