| DaLittleUK a întrebat:

Vreau sa imi fac ceva gen' secret diary si ma intrebam daca aveti idei cum l-as putea face. happy

Răspuns Câştigător
| Deeyutza12 a răspuns:

Hm pai cauta la magazin un jurnal cu cheita si lacatus, si dupa ce il cumperi niste sfaturi cum sa.l faci.Hm in prima pagina poti desena niste animeuri chestii care iti plac si sa te semnezi gen:My life! Parfumeaza.ti jurnalul mi.se pare o idee draguta, numeroteaza paginile punand numarul intr.o inimioara, si la fiecare pagina daca ai lipeste cate un abtibild. Daca vrei sa ma mai intrebi ceva trimite.mi un mesaj.Succes si funditapuppy dog eyes:*?

4 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Ia-ti un jurnal expres ci lacat si il tii undeva.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai iti cumperi o agenda sau ceva si iti scrii acolo toate gandurile.

| Yo21 a răspuns:

Poti cumpara un carnetel cu lacat in care sa iti imprimi gandurile sub forma de desene happy.

| ViviViviana a răspuns:

Pai ai putea sa îl faci din foaie albă si dacă ai pietricele mulTe colorate ai putea pe prima pag sa pui pietricele colorate una lAinga alta