| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa imi fac de ziua mea un tatuaj cu o cruce si sub el numele meu sau poate altceva scris
posteaza aici un link cu o schita sau un desen sau un tatuaj care imi place cel mai tare

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Poate-ţi plac:
https://www.google.ro/......ps?/search

8 răspunsuri:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Cauta si tu pe net. Vrei sa caute altii pentru tine?

| Dany008 a răspuns (pentru UrsuletuChocolatiu):

Am cautat dar poate stie unu sau altu ceva mai diferit de restul, si de alta data nu mai comenta pentru ca nu au rostu

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru Dany008):

Intrebarea ta nu are rostul. Alti au adevarate probleme.

| Dany008 a răspuns (pentru UrsuletuChocolatiu):

Am postat la categoria "timp liber"
daca altii au probleme ai putea sa ma ajuti in loc sa ma deranjez
P.S. nu este obligatoriu sa imi raspunzi la intrebare inutil fara sa ma ajuti

| ApolloO0 a răspuns:

Chiar vrei sa iti pui un tatuaj? permanent? cand vei fi mai mare se va strica ...nu vad rostul

| Dany008 a răspuns (pentru ApolloO0):

Un tatuaj normal nu permanent, sunt destul de responsabil pe 26 am ziua si am zis sa imi fac un tatuaj pe spate cu o cruce so numele meu se ea sau "so deus sabe" sau mai vad pana atunci si am ceva desene facute de mine niste combinatii de cruci sa fie ceva mai unic