| NebunaTha a întrebat:

Buna kiss Vreau sa imi fac un id nou happy dar nu am idee cum sa mi-l fac sad Ma puteti ajuta? :-s Pai as vrea ceva cu Brunette.girl, nebuna_ta ceva de genu love struck nu stiu ...sa fie fain love struck Va roog mult puppy dog eyes. FUNDA!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pufulete17 a răspuns:

Lasa id si vorbim pe mess!

| NebunaTha explică:

Pai eu am zic ceva cu Brunette nu cu angel~in~the~night happy

| YukiMady a răspuns:

BrunneTTe CraZY girl*

| هوراس a răspuns:

Pai fatzil cu vrei eu tiasi propune sa il faci **angel~in~the~night** X (adica numele tau sau prescurtarea lui) eu asa as face... succes

| هوراس a răspuns:

Id ii horatiu_history@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta.nebuna big grin glumeam
black.rose.girl
girly_girl
dark_love_girl