| xLollo a întrebat:

Vreau sa imi ziceti niste jocuri gen plants vs zombies, Zuma, turbo pizza si jocuri de acest gen.Nu vreau jocuri gen Metin2, GTA, CS oh go on. Funda

4 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

Peggle, Luxor, Tumblebugs, Magnetica.

Uita-te si aici : http://gamedmoz.org/English/Zuma-Style-Games.html

╔═.♥.═══════╗
◣_◢ (MBG) ◣_◢
╚═══════.♥.═╝

| Generalul a răspuns:

Pirate popers, Kingdom Rush, Puzzle Quest

| MyHappySmile a răspuns:

Incearca www.jocuri-gratuite.com, gasesti jocuri si cu zombie, zuma, livrare pizza plus multe alte categori.

| Anonimu321 a răspuns:

Fifa.Cross Fire.S4 league.Sims.Cauti Jocuri pe Google gen scrii : Jocuri Pentru copii download si iti poate da jocuri pana in 14 ani care sunt frumoase