| iasmina0archie0fan a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog despre chestii diverse. Adica sa scriu despre viata de zi cu zi... si mai multe lucruri. Aveti idei pentru un nume?

Răspuns Câştigător
| TMI85 a răspuns:

Jurnalul de bord al unei vieti simple,viata asa cum este ea,prin ochii sufletului,testul supravetuirii,sau pur si simplu viata de zi cu zi, dar cred ca cel mai bine da-i tu un nume asa cum vrei tu, pentru ca tu stii cel mai bine ce vei posta pe blog-ul tau si care va fi subiectul forte.succes!

2 răspunsuri:
| iasmina0archie0fan explică:

Iti multumesc foarte mult pentru idei. Sunt geniale.big grin

| TMI85 a răspuns:

Nu ai pentru ce, tu stii cat de geniale sunt, las la aprecierea tawinking