| Άℓз a întrebat:

Vreau sa ma tundat wits' end m-am plictisit de frizura mea. dar nu stiu cum.

(am fata ovala.straight face asa zice mamalaughingsi am parul un pic mai jos de umeri. si am si breton... )
Idei?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Fileaza-l, apoi fa-ti bucle mari :X:X arata f sexi, iar bretonul (daca e des) rareste-l din foarfeca, spune-i la frizer ca vrei un rarit de breton (adica genul acela de breton f subtire) si lasa-l in "vant" big grin nu fixat, iar in rest bule mari :X
Vei arata super sexy si e si in tendinte acumwinking

Sa ne tii la curent cu noua ta frizura :*

| Nobody_4790 a răspuns:

Ceva...cu parul mai scurt;)). crd! http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1276 succes!:)

| Liniutzzaaaaaa a răspuns:

Depinde si de personalitatea ta :
1. daca esti mai indrasneata eu zic sa incerci ceva mai deosebit ( sa te tunzi mai scurt si sa te filezi spre expemplu}
2. daca esti o fire blanda prietenoasa eu zic sa renunti la breton sa iti luminezi fata si parul mai cuminte

Sper sa iti fie de foloswinking big grin

fundita :X?

| ElenaBujenita a răspuns:

Fa sa dispara bretonul pentru ca iti deschide fata si daca a parul drep tunde-te drept daca il ai ondulat fa la fel sau tunde-te bob.