| Ramo137 a întrebat:

vreau sa stiu cum se umbla in urmatorul >program camtasia studio 8... ?
l-am luat in loc de windows movie maker ca era pentru vista si eu am windows 7.
vad ca nu merge dupa ce fac un video, ori cu poze si/sau cu muzica, nu merge sa salvez decat direct pe you tube sau nu stiu eu unde... vreau sa salvez in pc la mine nu direct pe net.
mssssssssss dar funda

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sincer, eu am windows 7 si pana acum toate video-urile le-am facut cu Windows Movie Maker si merg perfect.

| Ramo137 explică (pentru MihaelaDart):

Am facut si eu multe video, dar a inceput ca la 7-11 minute sa stea sa se incarce o ora si ceva si pe urma sa imi zica ca nu are loc sa il salveze. degeaba am sters videourile mai vechi, nu merge la mine...