| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa renunt la contul de pe TPU! Ce trebuie sa fac?

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca esti anonim ce cont ai tu?

| Razvan a răspuns:

Un mail la Raluca si se rezolva treabahee hee
Sus la Contactbig grin

| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu de ce vrei sa renunti, este un site foarte util care ajuta foarte multi oameni. Daca asta este decizia ta, pur si simplu nu mai intri sad.

| costymaximus a răspuns:

Transmiți dorința ta adminului, vezi sus la contacte, îi scrii că vrei să renunți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar vrei sa pleci :(
http://www.TPU.ro/contact
cerei Ralucai sa iti stearga contul si eu am facut cerere acum 3 zile
Si inca mai am contul :-j

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrii admin-ului, scrie sus in dreapta "contact " cu albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cui sa-i dau ultima mea fundita?sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce contul o sa iti fie sters o sa dispara si intrebarile si fundita pe care o dai acumwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@constantaproca contul a fost sterswinking