| HeartAttackDemetriaDevonne a întrebat:

Vreau sa scap de cosuri...pana in 8-9 iulie. Nu am asa multe numai pe frunte. Cum as putea scapa? Va rog nu imi spuneti de dermatolog pentru ca nu pot merge.
Am incercat unele tratamente de pe internet dar nu au functionat, probabil nu le-am facut bine.
Va rog spuneti-mi ceva eficient!

9 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Fate cu crema de galbenele.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la dermatolog, dar daca nu vrei poti sa iei eryfluid dimineata, si crema rose seara (crema asta se prepara). Poti sa iei si isotrexin (nu stiu exact cum se scrie), la mine au dat rezultate toate.

| GoguSteriade a răspuns:

Ia-ti Eryfluid de la farmacie si aplica-l pe frunte cu vata sau cu o discheta demachianta. O data sau de doua ori pe zi e suficient.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Cumpara lotiune Avene.E cam scumpa dar face o treaba excelenta.Ai incredere i mine caci si eu folosesc si am o fata acum fara cosuri ca inainte aveam si eu.

Folosesti lotiunea dar incearca sa nu mananci grasimi(ex:La carne nu manca pielea si daca se poate mai redu carnea, NU manca salam, inlocuieste-l cu sunca sisi sau de care vrei dar sisi e buna)

| Anonim0096 a răspuns:

Crema de fata Isotrexin, din cate stiu este cea mai buna si cea mai puternica de pe piata, astfel ea contine si un antibiotic care elimina bacteria ce produce acneea si impiedica chiar si aparitia cosurilor negre si a eliminarii lor.Eu folosesc aceasta crema si in prezent si iti pot spune ca este cea mai buna crema folosita pana acum, deoarece am incercat si eu cu tot felul de creme, care insa nu au avut efect.

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

Am auzit ca daca bei bere iti trec cosurile (serios!)

| HeartAttackDemetriaDevonne explică:

Deci sa ma duc la farmacie si sa intreb ce imi recomanda?

| Goomi a răspuns:

Incearca creme sau soarele am ajutit ca ajuta

| RoJy a răspuns:

Incearca sa stai la soare, pentru ca iti usuca fata si e si natural happy Daca esti din Constanta si mai bine.