| me_5716 a întrebat:

Vreau sa sterg pe cineva din lista definitiv... i-am dat delete, ignore... dar tot imi apare in lista de ignore...se pote sa fac ceva sa nu imi m-ai apara nici acolo? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia e urmatoarea sterge si din lista de sters si apoi nu mai iti intra ID. Ms pentru atentie. )):

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Pai daca iti apare acolo, inseamna ca e ignorat. Cam multe vreti. Daca apare in lista de Ignore, inseamna ca nu iti mai poate da mesaje sau nu iti mai poate baga IDul in lista. E simplu.

| LNK a răspuns:

Atata timp cat i-ai dat Ignore, de ce te deranjeaza ca apare in acea lista? laughing

| dodonika a răspuns:

Poti sa il stergi si de la lista de ignor si gata s-a rezolvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu! Dai la messenger la prefferences la ignire list si acoo unde ai aceea pers dai clik si dai remove:big grinbig grinbig grinbig grin:d Dar e banal odata ce i-ai dat ignor cu ce te deranjeaza sa il ai in lista de ignor? Nuprea te inteleg.

| Miss_8205 a răspuns:

Mda ai ce sa-i faci sai dai spam...big grin cu spamuiti maizice sall numa pe strada./...

miss_17_toxik id daca vrei sa vb