| Nebunaticull a întrebat:

Cum sterg un user account in windows 8 cu drept de administrator?
am 2 usere dar la unul dintre ele nu imi apare delete account si la celalalt imi apara dar eu vreau sa sterg userul care nu imi apare delete account ce sa fac

Răspuns Câştigător
| radu0506 a răspuns:

Poate esti intrat pe userul c pe care vrei sa il stergi (zic si eu) si normal ca nu il poti sterge daca il folosesti in acelasi timp. Intra pe celalalt si apoi s-ar putea sa poti sa il stergi.

2 răspunsuri:
| Nebunaticull explică:

Nu era asta problema la windows 8 e mai complicat... dar am reusit oricum iti dau funda

| cmihai98 a răspuns (pentru Nebunaticull):

Buna, imi poti explica si mie cum ai facut ...help me ...please!