| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa sterg contactele din lista de ignore definitiv?,. adica daca golesc lista de ignore.,.id-urile sterse sa numai ma poata contactabig grinbig grin funda :X

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Messenger / preferences / ignore list / ignore enyoane who is not in my yahoo! contacts! bafta!

| RS4 a răspuns (pentru RS4):

Si ca sa functioneze dai delete pe contactele respective, sa nu le mai ai in lista! daca deja nu le mai ai, faci doar ce am scris mai sus!

4 răspunsuri:

Nu ai cum să le ştergi din lista de ignore... oricum nu te mai pot adauga dacă îi ai la ignore.

| Deeutssa18 a răspuns (pentru Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Poti sa stergi un id din lista de ignore.,. chestia e.,.ca daca il stergi.,.pe urma te poate contacta iar.,.winking

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Deeutssa18):

Nu se sterg ca nu are acolo delete sau cv de genu...este add sau remove...si add inseamna sa adaugio din nou in lista si remove sa il lasi sa iti adauge inapoi idul