| Xonia a întrebat:

Vreau sa va intreb, am o crema de plaja de anul trecut(de cand am fost la mare a mai ramas cam jumatate)si am tinuto in baie langa sampon, geluri de dus, etc
Si acum vreau so folosesc. Oare mai e buna? Pe ambalaj scrie ca expira in 2011 dar mama a zis ca e posibil ca odata ce a trecut un an de cand am desfacuto sa nu mai aiba efect

Ce ziceti?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt de acord cu mama ta! Nu fa experiente pe pielea ta! Daca este veche este posibil sa faci si alte boli de piele! Arunc-o!

| BiuLR a răspuns:

Nu o folosi e posibil sa te imbolnavesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste-o poate scapam de tine ca ne doare capu' de intrebarile astea tampite!

| pufuletziiiiiii a răspuns:

Eu una am folosit din cremele desfacute de anul trecut si n-am avut probleme. dar e posibil ca si mama ta s aibe dreptate...tongue