| doolce_5899 a întrebat:

vreau sa va intreb cevaa... o colega isi va serba ziua in mai si s-a gandit sa ne duca pe platourile de filmare Pariu cu Viata. intrebarea mea este daca ne putem duce si fara sa fi castigat la concursul acela de pe facebook. noi ne dorim foarte mult sa-i intalnim pe actori. am mai vazut pe facebook ca unii au fost acolo fara sa castige. va rog sa imi raspunde-ti! va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Tiffanny a răspuns:

Daca va duce ea, normal, te poti duce fara sa fi castigat nici un concurs. Eu am inteles ca se plateste o taxa-10 lei, dar odata ce v-a invitat inseamna ca plateste ea. happy
Fundita?

2 răspunsuri:
| andreisoci a răspuns:

Daca platesti probabil te lasa, sau nu stiu

| toyyfactorii a răspuns:

Cred ca ve-ti reusi pe platouri sa ajungeti si fara cistigarea concursului