| dcovaci a întrebat:

Hei cei care au castigat o vizita pe platourile de filmare Pariu cu viata cu ce au mers adica au venit cineva dupa ei sau au plecat cu masina raspuns va rog?

1 răspuns:
| CrissAly a răspuns:

Pai depinde unde stai. Poti merge cu trenu, masina, autobuzul pana la locul de intalnire. Acolo se aduna toti si de acolo vine cineva cu un autocar si va ia si va duce pe platouri happy Si inapoi la fel. Va lasa tot in acelasi loc si de aclo va descurcati laughing