| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Vreau și eu câteva recomandări de restaurante la munte, pentru banchet, dacă știți, pls! Unul nici chiar foarte mare și preț accesibil.

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cabana Diham, de linga Predeal.
Preturi superaccesibile, cadru intim, mincarea delicioasa, ca la mama acasa. Daca vorbesti din timp cu "mama Oara", cabaniera (ii poti gasi numarul de telefon pe net), se poate aranja foarte bine totul.
Eu am mers cu sotia mea care e cadru didactic si cu copiii ei, de doua ori, si stiu ca experienta se va repeta si la alte cicluri de elevi, pentru ca merita. Tuturor le-a placut foarte mult.

| sierra1 a răspuns:

In ce țară sau dacă-i in tară, județul

| MaryMary235618 a răspuns (pentru sierra1):

În România, dar să fie undeva la Brașov sau Sinaia

| sierra1 a răspuns (pentru MaryMary235618):

Fără cazare, doar restaurant?

| MaryMary235618 a răspuns (pentru sierra1):

Fără cazare.

| sierra1 a răspuns (pentru MaryMary235618):

Câte stele, câte locuri?

| MaryMary235618 a răspuns (pentru sierra1):

De stele... nu știu dar sa fie drăguț, curat, o atmosferă frumoasă, și nu suntem mai mult de 30 de persoane.

| sierra1 a răspuns (pentru MaryMary235618):

Intreabă-ți colegii câte stele vor (câți bani dau pe meniu si inchiriere sală) să știi clar altfel nu avem date

| MaryMary235618 a răspuns (pentru sierra1):

Ne-am gândit la Pensiunea Valea Șipotului aproape de Sinaia, doar ca noi nu vom și dormi acolo, știți acest loc? În total vom pune fiecare câte 3 milioane, nu-i neapărat problema de preț. Și 4 stele e ok.

| sierra1 a răspuns (pentru MaryMary235618):

Excelentă alegere!
Totuși, sună acum (cât mai repede) +40 723 387 343 e prea fain să rămână liber prea mult timp

| MaryMary235618 a răspuns (pentru sierra1):

Mulțumesc frumos!

| sierra1 a răspuns (pentru MaryMary235618):

Distracție!