| xZambetVag a întrebat:

Vreau si eu niste nume de conturi mai artistice.

| Bristena a răspuns:

Buna!
Iti poti scrie numele folosind :

A: a ð ª
B: ß (3
C:© ¢
D: ð Ð
E: € £
F: ƒ
H: µ
J: ¿
K: |{
L: £
M: (\/) /\/\
N: |\|
O: o Ø º ° ¤
P: þ Þ
Q: q ¶
R: r ® R
S: § $
T: t ~|~ T
U: ü Ü
Y: ÿ ¥
Þ § ÷ ¦ A= |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿|
b= |̶͇̿ ̶͇̿ ̶͇̿)
C= |͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿
D= |͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿)
E= |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿
F= |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿
g= |͇̿ ͇̿ ͇̿ ̶͇̿ι
H= |̶ ̶ ̶ ̶|
i= |
J= ͇ ͇͇͇͇|
K= |<
L= |͇ ͇ ͇ ͇
M= |̿ V ̿|
N= |̿ \͇|
o= |͇̿ ͇̿ ͇̿|
P= |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿’
Q= |͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇͇̿|͇
R= |̿ ̿ ̿
S= ͇ ͇\̿ ̿
T= ̿ ̿|̿ ̿
U= |͇ ͇ ͇ ͇ ͇|
v= \ ͇ /
W= |͇ Λ ͇| \͇ Λ ͇/
z= ̿ ̿/ ͇ ͇
Litera A
∂ Ǽ Δ А λ д Λª a ã ð â ẫ å æ ª ä å ắ ã â ằ ẳ ǻ ǽ à æ ą ά a â á à ã Ά Ặ Ắ Ä Ẫ Å Ã À Á Â Ą Ẵ Ά Α Ā Ằ A Â À Á Ã Ä
Litera B
Ђ В β ß ฿ ļ З в B b ß ь В в Б β Ђ Ъ Ы Ь ъ ы ь Ъ Ђ ß ß ฿ lЗ в
Litera C
Ç ¢ ç ς с С Œ œ © כ ċ Ć ć ς Ĉ ĉ Ċ ċ Č č Ç ¢ ç ς Œ œ τ © CcÇ⊂çç©¢Œœ
Litera D
Ď ď Đ đ D d Ð ð Ď đ ď Ð ð d ð Ð D
Litera E
Э з е Ё Έ Ε E e ë ê ξ Ê È É € Ë é è פ Є € ξ ∑ ∑ Ế Е Ề Ể Ễ é è έ є Є e ع Э є з э ε э ё Ę ę ë ê Ê È É €
Litera F
F ₣ ƒ ſ f ƒ ₣ ƒ
Litera G
G Ĝ ĝ Ğ ğ Ġ ġ Ģ ģ Ġ Ĝ ğ ģ
Litera H
H Ĥ ĥ Ħ ħ Ή ŀl Η H h H h Ή
Litera I
ľ ŀ ł ζ ĺ ļ ľ ŀ ł l
Litera L
Ľ Ŀ Ł ₤ ζ Ŀ Ł Ļ Ľ Ĺ Ľ ₤ ℓ L ¿
Litera O
Φ θ ó ò Ó Ò Ô ô Ö ö Õ õ Ό Ø o Ợ Ю ю О ם ט ο Ό Ο о ό Θ Ф Φ Ǿ ǿ ф ф σ ό θ θ Θ
Litera R
Ŕ ŕ Ŗ ŗ Ř ř ® я
Litera S
§ š Š § Ş ş Ś ś Ŝ ŝ S s § $ Š š
Litera T
† T T t T T τ t ΐ t т т t Τ Т Ţ ţ Ť ť Ŧ ŧ † Ŧ ŧ Ť Ţ ţ ť т T t
Litera W
ẅ Ш Щ W w ω ώ ω ш щ Ŵ ŵ Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ ώ Ш Щ Ŵ ŵ ω ш щ
Alte litere din alfabet. Nu uitati de generatoare precum cel de scris inversat sau text in balon.
ð å Å Â ª Ä Á À ã Ã ß Ç ç © ¢ d ð Ð ë é ê è í € £ Ë É Ê È ƒ µ ïí î ì ¡ ¦ Ï Í Î Ì ¿ £ ¿ ñ Ñ o Ø º ° ¤ Õ ๐ O þ Þ ü ú û ù µ Ü Ú Ù ①②③④⑤⑥⑦⑧⑨⑩ ⑪⑫⑬⑭⑮⑯⑰⑱⑲⑳ ⒶⒷⒸⒹⒺⒻ ⒼⒽⒾⒿⓀⓁ ⓂⓃⓄⓅⓆⓇ ⓈⓉⓊⓋⓌⓍ ⓎⓏ ⓐⓑⓒⓓⓔⓕ ⓖⓗⓘⓙⓚⓛ ⓜⓝⓞⓟⓠⓡ ⓢⓣⓤⓥⓦⓧ ⓨⓩ ㊊㊐㊋㊌㊍㊎㊏ ㊐㊑㊒㊓㊔㊕㊖㊗ ㊀㊁㊂㊃㊄㊅㊆ ㊇㊈㊉ ㋡
[̲̅F̲̅][̲̅R̲̅][̲̅A̲̅][̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅S̲̅] [̲̅P̲̅] [̲̅A̲̅] [̲̅R̲̅] [̲̅A̲̅] [̲̅M̲̅] [̲̅S̲̅] [̲̅N̲̅]
ℬ ℰ ℯ ℱ ℊ ℋ ℎ ℐ ℒ ℓ ℳ ℴ ℘ ℛ ℭ ℮ ℌ ℑ ℜ ℨ
ℂ ℍ ℕ ℙ ℚ ℝ ℤ
ค ๒ ς ๔ є Ŧ ﻮ ђ เ ן к l ๓ ภ ๏ ק ợ г ร t ย ש ฬ ץ א z
a в c ∂ ε ғ g н ι נ к ℓ м η σ ρ q я s т υ v ω x ү z
ά в ς đ έ ғģ ħ ί ј ķ Ļ м ή ό ρ q ŕ ş ţ ù ν ώ x ч ž

sau

(¯`·._.·[ nume ]·._.·´¯)
°o.O nume O.o°
×÷·.·´¯`·)» nume «(·´¯`·.·÷×
···^v´¯`×) nume (×´¯`v^··
·,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ nume _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
- – –^[ nume ]^– – -
•·.·´¯`·.·• nume •·.·´¯`·.·•
`·.¸¸.·´´¯`··._.· nume `·.¸¸.·´´¯`··._.·
(¯`·._) nume (¯`·._)
¯¨’*·~-.¸¸,.-~*’ nume ¯¨’*·~-.¸¸,.-~*’
Oº°‘¨ nume ¨‘°ºO
׺°"˜`"°º× numele tau ׺°"˜`"°º×
.·´¯`·-> numele tau
>*;**;*numele tau–>numele tauNumele tau aici

7 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

N3G@T1V3,KissOfDeath,xManiak,Loki,Neko,Habe.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vasilică Şmecheru, Ştiulete Băiatu Talent, Georgicuţă Europeanu.

| Against a răspuns:

Balonase de speranta

Poveste din franturi de vise.

| ReDoNe2910 a răspuns:

FaTaL,FrontaL,SmecheruL.Funda te rog

| xZambetVag explică (pentru ReDoNe2910):

Sunt fata

| ReDoNe2910 a răspuns (pentru xZambetVag):

ReBeLa MicuTa |-|