| Byya a întrebat:

vreau si eu niste statusbatting eyelashes)... dar nu de pitipoankoh go on ceva simplu si frumos. plizz

3 răspunsuri:
| troller2103 a răspuns:

● şi e normal să fiu aşa cand de la cei dragi, În loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!

●ExTraorDinaRa si dc nu Pt Unii SUperFiciaLa! m-aM saTuRaT; x sa Ma ToT cRiTice InTruNa.e moMenTuL k ToTzi sa'si Tzina GuurA; X

●Hi gata! Ajunge! Iti dau voie sa taci Nu plange, nu se merita Stiu ca te prefaci!

●Asta e. S`au despartSit`h... Da` ceea ce conteaza e ca s`au iuBit

●Atunci cand ai sa ma strigi. Adu`ti aminte : Tu m`ai facut sa nu`ti raspund

●alcoolul ucide incet cuii ii pasa? nu ma grabesc

●Un singur lucru bun am învăţat de la tinebatting eyelashes... Să-i dau dracu pe toţi dacă mie îmi e bine!

● Simpatică cu cine merită,winking
o scorpie cu cine m ăscoate din sărite. devil

●Iar ma lupt sa-ti scot inima din gheata.

●acum chiar mi se rupe, puteti s`arucatzi cu ce vreti...ati spart deja geamurile prin care`i vedeam strambi pe cei dreptzi

●Si cand ploua afaraa.
mi-amintesc ce mult noi ne iubeam!

●●Înveţi din greşeli sau înveţi să nu ceri. Ăştia deştepţi de azi, sunt doar proştii de ieri!

●Sunt încã copil.;"> Mãnânc skittles =p~ Şi mã hidratez cu suc`! =]

●# Fa ce vrei cu viata ta;; ), lasa lumea sa spuna rolling eyes ce vrea oh go on.;;] ♥.

●# Intr'o lume alb-negru.am tupeuuuu sa visez in culOri! :]] =P

●# Nu'ti dori niciOdata perfectiiiunea. Exista defecte dupa care altii innebunesc [;;] ♥

●•♥ …->…♥•º° O daTa pierZi pe cineva … Suferi si poti veDea … Numai e lOc, numai e fOc … esTe ca un sFarsiT de joc! ~ °º•♥

Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, si isi joaca bine Rolul, inocenta, chip pervers

Nu distrug visele… injectez speranta! (:

O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in doi ani…. O iubire iti schimba total viata…

º Sa pierZi cu elegantZa inseamna victorie º

Aude ce vrea`. intelege numai ce`i convine`. oftica`te ca nu o doare de tine.

! Nu sunt genu` care sa planga. Pot sa n`am nimic, tot o sa`mi ajunga!

! N`am, nu vreau, nu stiu, nu`mi pasa!
┊┊♥

Am dezamagit pe multi, dar multi au meritati...Am **** in gat atunci cand m.au facut de ***

nu o lasa sa plece,e singura care te'intelege,iubeste'o,fa'o sa uite k ai fost rece

Iti-ador caracteruu`u` Te`ador mai mult `Decat... Decat`Iubeste`Dumnezeu [...] Ceruu`

Te crezi superioara,dar nu stii cat de inferioara te crede lumea

Era motivul pentru care ma trezeam si il priveam, il adoram,il cuprindeam, il respiram, Pentru k il iubeam,si el ma iubea...

Ele Provocator Danseaza,Pe Tocuri,Nu Pe Masa,Le Place Bunul Gust Si`O Doza De Viata

Face parte din parfumu' meu...sã fac atátea victime ìn drumu' meu

# Si poate ca ma doare Ca prietenele`mi zic ''uite,vezi? esti proasta fata. daca tu nu-l cauti,el nu te cauta. #

Nu sunt perfecta, nici nu vreau, nici nu pot.Nu vreau sa vorbesc frumos cand stiu ca nu are rost...

"Dupa fostul` vine altu`! Aceleasi gesturi si cuvinte Tot ca inainte,

Il crezi apoi iti dai seama ca minte! Si`n final e o alta poveste...Acelasi scenariu.alte fete!""

♥●°°face ce vrea.pentru ca`si permite °°●♥
Stie ce vrea, si ce vrea ObTine... Nu cere niciOdaTha` ca nu`i prea sTa in fire!

Uneori inteligentha`.uneori arogantha`. uneori orgolioasa`. alteori elegantha`.dar mereu in top.

# Hai sa vedem daca m`am schimbat/? Hai sa vedem cine pe cine a tradat #

De azi iti spun pa'pa ...Ramai scumpule cu ea!

Tocu' e inalt, efectu e socant.Toate privile se intorc automat

cine-miii face zilele cu soareee? cine ma iubeste cel maii tare? da cine cine ma iubesthee? su cu calitati si cu defectee
.

Uneori nu conteaza cat de departe te duci, cate trepte cobori sau urci, de cate ori cazi si te ridici
conteaza ca niciodata nu pierzi pe drum sentimentele pe care i le porti. "

Zambeste `celor` c` te` urasc sa` simta` ura` ta
Zambeste `celor pe care` ii iubesti`sa simta dragostea` ta.Iar` daca vreodata` cei pe care ii iubest`i te vor` trada.zambeste` sa` simta` indiferenta` ta `.`

Nu faci nimic.Ai impresia k te astept.dar de fapt ma indepartez incet, incet. Te uiti atent.Ma privesti cu regret.
AsUpra mea nu vei mai avea niciun efeCt`!

AmBiTia Pt Noi E Mai Presus Decat IuBirea!
Iar Durerea a Inceput Sa Nu Mai Existe.Pt Ca Am Invatat De La Tine.Sa Fiu Indiferenta Sh Rece.Chiar daca Diferenta Doare.Te'am Iubit FraeRe!"; x!•"

• Azi ai o fata, dar maine poate ea te lasa; azi n-o iubesti, dar maine poate-ti pasa!
[ O ]

• M-am saturat sa ma prefac ca nu ma mai doare nimic, de fapt ma doare foarte tare de nu mai pot sa ma ridic. sad

Ma linisteste un gand, ca nu sunt eu cea care a pierdut, vine timpul cand o sa vorbim din noi,
eu o sa rad de multe, iar tie o sa-ti para rau!winking [ O ]

- De ce toata lumea vorbea de mine? De ce le era ciuda? Pentru ca eram cu tine? thinking
[ O ]

- As vrea sa cred in vraja ta, da tot ce-mi spui e "bla bla bla". straight face

- Nu exista papagali, doar bufnite cu mult tupeu!
- Sa nu te supere tonul vocii mele, dar am sa-ti vorbesc de toate acele lucruri.winking

- Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine, cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!winking
[ O ]

- Nu-mi spune tu mie ca suferi sau treci printr-o pasa trista, daca-ti plange inima dupa mine, inghite o batista!winking
[ O ]

• Daca pentru un timp ai crezut ca o vei distruge, uite-o acum, zambeste si e dulce!winking

Merită să treci prin ploaie, doar ca să vezi curcubeul ce va apărea după.
Merită să treci prin suferinţă, doar ca să te bucuri de fericirea de după.

•scuza` ma daca` devin prea insistenta`
dar tu esti ca un drog; iar eu sunt dependenta`

•Nu` puteam` fi` inocenta`.
intr-un mediu violent.

•- Ma` auzi?
da. Probabil ma` auzi; Nu inteleg de ce nu imi raspunzi dar eu voi continua sa iti vorbesc.

love struck astea le pun eu la status` love struck` funda?happy

| porumbitza a răspuns:

"N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez, o sa iubesc ceea ce-mi place, n-o sa uit ceea ce ma doare; voi fii buna cu cei buni si rea cu cine trebuie!"
http://wzus1.search-results.com/......http?/r
Astea imi plac mie.
Succes!☺♥