| Sweet111 a întrebat:

Ce status sa-mi pun pe odnoklassniki_? vreau un status deosebit nu de pe net. ceva ce nu are nimeni! plizz. dau funda pentru cel mai frumos! numai nu de tristete! la care sa pot sa am multe comentarii, plizz

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Masura dragostei este atunci cand iubesti fara masura.In viata sunt foarte rare ocaziile in care persoana pe care o iubesti sa te iubeasca la randul ei. Odata ce o ai nu o lasa sa plece, sansa aceasta s`ar putea sa nu mai apara inca odata.
Este mai bine sa iti pierzi orgoliul pentru persoana pe care o iubesti decat sa pierzi persoana pe care o iubita din cauza orgoliului.
Niciodata sa nu parasesti un prieten vechi, niciodata nu vei gasi unul care sa-l poata inlocuihappy
Nu este de ajuns sa iubesti si sa-ti para rau, mai trebuie sa o spui, sa o arati si sa te implici.
Viata este intotdeauna frumoasa. E sufiecient sa gasesti omul care sa-ti arate ca merita traita love struck
Tine minte cei trei 'R': Respecta-te; Respecta pe altii; Responsabilitate pentru toate actiunile tale.

sper sa-ti placa:* nu sunt prea folosite
eu le-am gasit intr un filmulets care mi a placut mult, le am notat undeva pentru ca p mine m au impresionat

pup

| DroGuleTz a răspuns:

Cel mai marfa e : Asta sunt si n`ai ce face alta mami nu mai face :X sper sa-ti placa pup dolce Corina:X
fundita?puppy dog eyes

| ăăăă a răspuns:

People are not perfect (except when they smile)

you matter in this world happy

puppy dog eyes

big grin<