| RoxannaRoxannax a întrebat:

Vreau si eu sa am un fund bombat. Am incercat o gramada de exercitii, genoflexiuni si degeaba. Pot spune ca fac in fiecare zi timp de 2 luni si niciun rezultat straight face Vreau sa-l am mare si bombat big grin dati-mi niste sfaturi :* Fundaa urgent!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu ti-l faci... Mai bine e cum il ai acuma chiar daca nul ai cel mai mare din lumelaughing Trebuie sa te multumesti asa cum esti tu. Majoritatea femeilor nu sunt multumite de ele. Eu consider ca o femeie/fata nu poate fi urata ci doar neîngrijita. Acuma, tu faci cum vrei dar nu stiu de unde ideea de ati mari fundul.

| fataaaa a răspuns:

Iti dau un sfat:daca vrei sa ai fundul mare si bombat, trebuie sa te ingrasi, dar de ce nu te multumesti cu fundul tau asa cum ti l-a lasat Dumnezeu? Chiar nu inteleg...Ar trebui sa te multumesti cu ce ai...

| fataaaa a răspuns:

Iti dau un sfat:daca vrei sa ai fundul mare si bombat, trebuie sa te ingrasi, nu sa faci sport.Dar de ce nu te multumesti cu fundul tau asa cum ti l-a lasat Dumnezeu? Chiar nu inteleg...Ar trebui sa te multumesti cu ce ai...

| fataaaa a răspuns:

Nu cred ca poti sa iti "bombezi" fundul, dar de marit cred ca se poatte daca mananci in exces prostii, deci intrebarea mea este de ce vrei asta atat de mult?

| WhiteEvil37 a răspuns:

LOL...CE intrebare!
Vai de viata ta daca asa gandesti, esti pierduta de mult(fara suparare). De ce sa te gandesti ca "fundul tau" trebuie sa fie"bombat"? Te doare capu? Scuza-mi vocabularul dar sunt satul de oameni prefacuti si superficiali (apropo, lucruri care n-or sa ma tina mult, iti promit) care isi pierd timpul si viata doar cu "ei".Un sfat pe care il voi da si cele mai bune prietene:--> Arati bine pentru ca esti "buna", nu invers.Deci fi draguta si scoateti ideile astea din cap sau nu imi citi comentariul + "spune-ti in mintea ta ca nu inteleg!"

| Jokerashul a răspuns (pentru WhiteEvil37):

Dar nu inteleg care ii problema daca fata vrea sa arate bine.Ce te deranjeaza? Orice om care se respecta vrea sa arate din ce in mai bine, macar cat ii tanar.Am vazut multe "fete" si sunt din ce in ce mai multe care arata ca niste mici elefanti.De ce oare? Ca nu le-a mai pasat de infatisarea lor.Un om care nu isi respecta corpul nu merita respect.Foarte bine ca vrea sa fie atragatoare, inseamna ca ii pasa de ea si plus de asta face si sport ceea ce este excelent pentru un tanar. Fetele trebuie sa fie cat mai atragatoare asta le deosebeste de baieti/barbati, de asta se numeste sexul frumos.
Deci repet, foarte bine, pana la urma nu vrea sa isi bage botox sau alte implanturi si nici sa isi puna 3 tone de machiaj, vrea doar sa arate cat mai bine.Cheers!

| WhiteEvil37 a răspuns (pentru Jokerashul):

Bun..respect ce crezi, sunt de acord(nu la partea asta m-am referit)ci am spus doar ca:"frumos nu e ce e frumos, frumos e ce imi place mie!"

| Jokerashul a răspuns (pentru WhiteEvil37):

Eu am inteles dar ai fost cam drastic cu fata... Oricum ramane la decizile ei ca sfaturi toti primim dar putini ascultam si cateodata ii mai bine.Un weekend excelent!

| MrLoveLife a răspuns:

E foarte usor ceea ce vrei.Te apuci de sala si incepi cu fandari cu gantera pe spate.Cu cat fandarile sunt mai lungi iti lucreaza fesierii.Sunt 3-4 ex care le lucreaza fetele la sala.De obicei cam ce vrei vor fetele la sala. Posterior. Dupa cam 1 luna jumatate ai sa incepi sa ai rezultate...