| anonim_4396 a întrebat:

Hey sunt destul de veche pe aici dar doar la categoria DRAGOSTE SI SEX acum am nevoie de voi...trebuie urgent sa mi se ingroase picioarele gen: vreau un program de exercitii pentru o luna care sa-mi mareasca vizibil (in latime) >>>picioarele am nevoie de ajutor urgent si nu stiu daca ati incercat ceva dati cat mai multe amanunte si nu-mi sugerati sa merg la sala caci nu am timp... sper sa functioneze si nu ma intereseaza cat de dur este.doar sa vad ca am picioarele mai groase de sus pana jos intr-o luna HELP hai 1 luna jumate si daca nu sunt extrem de vizibile le pot continua cat este nevoie m

mentionez ca fac cam cate 50 genoflexiuni in fiecare seara si cum camera mea este la etaj urc scarile pe varfuri. daca voi ati incercat ceva sau la fel si pentru fund exercitii adica am un fund frumos dar stiu ca merge si mai bine...MERCI

2 răspunsuri:
| aleksy a răspuns:

Chiar nu stiu c sa iti recomand...nu mai fa miscarelaughing

| Lary23 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie.nu stiu cati ani aiwinking eu am 21! AM inceput de vreo cateva zile sa fac genoflexiuni cu greutati in fiecare mana, fandari, sar si coarda in casa, chiar daca stau la erajul 1 laughing si cred ca functioneaza :p lumea zice de alergat! dar mi-e asa greu sa ma apuc sad nici nu am cu cine sad