| justme_1594 a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri de dragoste noi nu vechi.va rog cele mai frumoase prm funda:X

Răspuns Câştigător
| andreeadeiiia a răspuns:

Dragostea eterna dureaza 3 luni

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic. iar daca am pierdut ceva
inseamna ca nu`mi trebuia.

Pentru ca are puterea sa zambeasca cand vrea, nu cand trebuie

Si pur si simplu...Raman fara cuvinte straight face Ma uit peste poze :-s Si-mi aduc aminte sigh De clipele frumoase day dreaming Petrecute-n doi :X

• Urasc cand trebuie sa raspund "NIMIC! ", cand de fapt as vrea sa spun atatea.

• Zâmbetul meu pervers şterge zâmbetul tâmpit de pe faţa multora

• Visele iti dau sperante, iar sperantele te omoara sad

• El rade. Ea plange. El o inseala. Ea nu crede. El o ignora. Ea il iubeste. El o lasa. Ea sufera. El se intoarce. Ea numai este.

• O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!
impreuna vom cunoaste lumea... eu stiu iadul`, tu stii raiul`. hai sa cunoastem impreuna PARADISULlove strucklove strucklove struck!

• Si daca-l vezi.te pierzi si te gandesti cat de mult ai vrea sa ii vorbesti

• Promit ca intr-o zi o sa te uit straight face

• Te iubesc si te ador ca pe o roata de tractor! rolling on the floor

• Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

• Stau pe Scaun si citesc
Tot la tine ma gandesc.
si gandindu-ma la tine...
S-a rupt scaunul cu minelaughing)laughing)

• uita-te la poza mea, si da-ti seama ca m-ai lasat pentru cine nu meritalaughinghappy

• Dragostea e ca o clepsidra, cand ti-se umple inima, ti se goleste creierul

FUNDA TE ROGGG :O3

• am invatat ca trebuie sa tac atunci cand lacrimile vorbesc! Am invatat ca trebuie sa ignor si ca trebuie sa traiescwinking

1 răspuns:
| SlimShaddy a răspuns:

1. Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste, si probabil ca, te va iubi mereu.

2. daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

3.o raza de lumina...o urma de durere...un chip de inger suav distrus de-o grea durere:X:X:X:X

4. Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

5.To love someone is to see a miracle invisible to others

6.Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

7.am iubit si am sa iubesc o floare ce u nu gasesti, floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit. Te iubesc si te ador unikata mea :X:X:X

8.un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit, poti sa razi cand inima iti plange.