| Maariiaa97 a întrebat:

happy

Vreau si eu un telefon mai performant... de preferat cu touch screen si tastatura.

Am gasit cateva la preturi rezonabile si imi si imi plac ca design : motorola flipout, sony ericsson u20i xperia x10 mini pro, samsung i5510 galaxy 551, sonny ericsson txt pro si sony ericsson vivaz. Ce parere aveti? Care credeti ca este mai bun? Care are aplicatii mai dragute? Suneti. mi daca stiti si altele mai bune

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Vizaz nu se mai merita fiindca are Symbian. Motorola Flipout si SE X10 mini sunt cu Android si au o gama larga de aplicatii si sunt foarte personalizabile. Recomand, daca vrei ceva mai micut, noua gama de Xperia Mini (nu cele vechi cu ecran sub 3 inchi, cele noi cu ecrane de 3") sunt foarte performante si la un pret foarte accesibil pentru ce pot.