| lovemyname a întrebat:

Ce telefon sa imi iau:LG Otimus Me P350, LG Optimus Chat C550, Samsung Galaxy Mini S5570, Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro, Vodafone 845, Motorola FlipOut, Motorola Charm, HTC Tatoo si Motorola CITRUS WX445
Dau fundita pentru primul raspuns!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Prumul ar fi Galaxy Mini, apoi X10 MINI PRO, apoi x10 MINI.Cu restul nu ma incurc, ca nu imi prea plac.

| Digital112 a răspuns:

Cele mai bune sunt galaxy mini si LG optimus one, eu mi-am luat galaxy mini.

| zuzoomer a răspuns:

Iatil pe ala care il tot vezi la tv galaxy mini

| Andreeatha96 a răspuns:

Galaxy mini am eu si este foarte bun