| Maariiaa97 a întrebat:

happy
Vreau si eu un telefon mai performant... de preferat cu touch screen si tastatura.
Am gasit cateva la preturi rezonabile si imi si imi plac ca design : motorola flipout, sony ericsson u20i xperia x10 mini pro, samsung i5510 galaxy 551, sonny ericsson txt pro si sony ericsson vivaz. Ce parere aveti? Care credeti ca este mai bun? Care are aplicatii mai dragute? Suneti. mi daca stiti si altele mai bune
Multumesc happy

1 răspuns:
| coztel5437 a răspuns:

Sony Ericsson u20i