| Adina981 a întrebat:

Buna love struck Pentru cine este pe Lady Popular : cum fac sa pun poze in opinii? sau sa schimb culoarea textului?winking Funda la cel mai rapid si detaliat raspunswinking + voturi!

Răspuns Câştigător
| damonloveelena23 a răspuns:

Pai la comentariu iti apare o imagine mica daca apersi pe ea o sa-ti apara [img=] intre = si ] trebuie sa pui url-ull unei poze de pe net, iar sa schimbi culoarea daca apesi culorile acelea mici de acolo o sa-ti iasa [color=] intre = si ] scrii o culoare in engleza cum ar fi red si dupa ]scrii comentariul, cum te cheama in joc? eu sunt nivel 20 si poate ne imprietenim, funda?

| Adina981 explică (pentru damonloveelena23):

Flori99... sunt level 16winking

2 răspunsuri:
| Torarinchi a răspuns:

Apesi acolo unde este imaginea si scrie [img] apoi iti scrii link-ul imaginii si dupa pui din nou /[img]
ex: [img]http://imageshack.com/a/img690/4149/8yi3.gif/[img]
Bafta!

Întrebări recente