| anonim_4396 a întrebat:

Bunalove struck
propun sa facem o poveste din raspunsuri, eu aleg raspunsurile care au legatura si vedem ce iese...
incep eu:
Denisa (12ani) era indragostita de Madalin(13) dar parintii ei nu erau de acord cu asta...

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asa ca l-au rapit pe madalin si l-au pus sa se uite o zii intreaga la hanah montana!
.de atunci madalin nu a mai fost la fel...

| noktambul a răspuns:

...in schimb, parintii lui Madalin erau deosebit de incantati.

| SsAa a răspuns:

Continoare la rtaspunsul lui apache:
De atunci madalinnu o mai baga in seama pe denisa spunandu-i ca nu e la fel ca hannah mpontana pana cand intr-o zi denisa a venit la el imbracata ca hannah si cu peruca laughing