| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Buna,
Ma plictisec...Asa ca m-am gandit sa facem o poveste din comentari...incep
eu... A fost odata intr-un sat un om batran si prost pe nume Ion...

astept cat mai multe raspunsuri.

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

...care avea 2 nepoţei şi-i iubea mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ion i'a cautat insa nu ia gasit.a intrebat peste tot dar nu eram nicaieri.a mers la carciuna si a intrebat de ei.un taran a spus ca au plecat pe camp cu oile.Ion a plecat dupa ei.ia gasit adormiti pe o pajiste.copii radeau si nu aveau nici un habar de Ion

| Dolofănica a răspuns:

Ion a spus: cât vam căutat. Însă copii au răspuns: tu cine mai ești?

| my99heart a răspuns:

Dar nepoteii il urau si au fugit de la el de acasa