| Marialy a întrebat:

Am nevoie de raspunsurile voastre urgent! Astazi peste 2 ore ma duc in parc cu niste colegi. Ce am putea sa ne jucam? Multumesc! PS.: Avem in jur de 13-14 ani big grin

4 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Ruleta ruseasca

| GeorgianaEuu a răspuns:

Pai si eu am tot 13 ani si ma joc cu prietenii: Adevar sau provocare, fazan, telefonul fara fir sau ne plimbam cu rolele, bicicletele.Baietii se plimba cu skateboard-ul.Mai facem si concursuri de bancuri si acela care pierde este supus unei pedepse. Sper sa te distrezi!

| Ea_De_1997 a răspuns:

Buna! Ati putea sa va jucati:fazanul, daca sunteti mai multi puteti sa va jucati telefonul fara fir, alergatea(pe minciuni, pe culori pe tigari, pe tari pe orase, pe satebig grin).
Cam atatea imi vin in minte acum.
Fundapuppy dog eyes?

| anyitutza a răspuns:

Pai ati putea merge cu rolele, cu bicicleta sau sa jucati,, adevar, provocare, procente sau ce ai face daca...'' mai multe sper ca te-am ajutat