| CrazyFox200 a întrebat:

As vrea sa stiu un site cu camere de supraveghere. Adica vreau sa stiu daca e un site cu camere de supraveghere. De exemplu : Scolii, blocuri, farmacii, magazine... etc.

Vreo Sugestie?

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Locurile private care au camere de supraveghere nu pot fi accesate decât de cineva care posedă un cod, nu le poate oricine vedea... Doar locurile private au această posibilitet, pieţe, intersecţii, etc, intră pe site-urile primăriilor din ţară şi mergi la secţiunea "Webcam". Aici e a Aradului, de exemplu: http://www.primariaarad.ro/......?/info.php