| alexandra5251 a întrebat:

.am si eu o intrebare in legatura cu examenele din clasa a VIII-a de la sfarsit de an...as vrea sa stiu daca se vor pune camere web pentru supraveghere, multumesc!

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu cred. La bac da, sigur se vor pune camere, dar la examene nu prea au de ce.

| justme4yours a răspuns:

Sa stii ca asa am auzit, si eu sunt tot clasa a opta si profesorii ne spun ca ne vor pune camere anul acesta

| Roxii13 a răspuns:

Yooy ai fi super sa nu se puna. eu cred ca vor doar sa ne sperie :-s.

| PufyRea a răspuns:

DA! se pun camere...s-a anuntat asta oficial! Iti urez succes!

| rainbow20 a răspuns:

Nu! Aceste camere sunt doar pentru salile de bac:* mai ai de asteptat pana la elehappy