| Onisim13 a întrebat:

Prietenul meu a vazut cevam ai straniu aseara si am sa va explic! Prietenul meu la ora 22 a adormit si sa trezit la ora 23:30 si sa duc in bcatarie si a baut un pahar cu apa! A revenit in camera si a auzit tropait de cal pe strada si s-a dus la geam si a vazut un Centaur adica jumatate cal jumatate om ca Sagetatorul! Multumesc! Funda+VOT!

19 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta e de la "iarba" sau de la "etnobotanice"?

| Anonymus314 a răspuns:

Si l-ai vazut si tu sau ai incredere in el?

Fi serioasa/serios.

| wintage a răspuns:

Aha... de ce centaur si nu unicorn?

| eugenl a răspuns:

Si uita asa se mai naste un visator...rolling on the floor

| Λndrei a răspuns:

Sigur a baut apa?

| Herr a răspuns:

Asa si ce vrei sa-ti facem noi? Vrei sa va ducem noi la spital sau ce? Fetita mea, inainte sa pui intrebari foarte stupide pe un site, mai bine ai invata limba romana si ai pune o intrebare stupida scrisa corect.Nu sunt sceptic in privinta acestor lucruri,cred si eu in demoni, fantome si ce mai aveti voi in casa, dar Centaur? Sigur nu v-ati uitat la un film sau ceva? Vreti sa faceti misto? Nu cred ca o sa pacalesti nici un copil de 5 ani cu povestioara asta.

| marinteodora a răspuns:

O fi visat

| comansorin a răspuns:

Pai 1 se putea sa fi avut halucinatii dacaq era obosit sau paharul de apa pe care l-a baut era prea rece si prea direct pentru el deoarece atunci cand te trezesti trebuie sa te dezmortesti! sau poate ca era un cal care statea cu capul in jos si un om care statea acolo unde este si capul calului de obicei sau daca nici una dintre variantele astea, centaurii chiar exista!

| sweetlollypop a răspuns:

Poate a avut un cosmar sau ceva in genul... si de unde stii canu te-a mintit ca sa para el mai smecher...sau hmmm se drogheaza laughing?

| AstralConfessor a răspuns:

Partea om, la asociat cu cineva cunoscut?

| Kaℓi a răspuns:

Pentru ce multumesti?
Si pentru ce dai funda+VOT?

| AmeMiss a răspuns:

A fost un vis! Se intampla de multe ori cand esti jumatate adormit sa ´´vezi´´´diferite chestii. Centaur, super tare! big grin

| flavius01 a răspuns:

Eu sunt sigur ca visa... centaurul pe strada...sa fim seriosi! big grin

| calutuuuu a răspuns:

Nu cred ca exista centauri... Poate a visat elwinking

| iloveunicorns a răspuns:

Poate avea vedenii, odată ce se scoală noaptea ochii trebuie să aibă o jumate de oră timp să işi revină din somnolenţă. De exemplu oricum, uite ce mi s-a intâmplat şi mie :
Am dormit la un prieten, care stă la casă, şi noaptea se auzea un zdupănit in uşă. Ce să fie decât câinele său care se scărpinea şi zdupănea uşa happy. Corect? Coreeeect =).

| InnocentKid91 a răspuns:

Ha ha, am uitat sa rad.si.care e intrebarea?

| marya1999 a răspuns:

Pai nu stiu ce se iti spun poate ca a fost imaginatia lui, poate era o parada ceea ce nu se prea poate pentru ca era 10 noaptea.

| alexandru_5382 a răspuns:

Chiar crezi ca te cred