| Deac_Alex_1994 a întrebat:

Sunt Alex si am o intrebare. Am WINDOWS 7 pe LAPTOP. Si cand vrea sa-mi spun SA-MP sau MINECRAFT sau HALO imi scrie:Windows nu are acces la dispozitivul, calea sau fisierul specificate.Nu aveti permisiunile adecvate pentru a accesa elementul. Daca stiti cum sa rezolv problema aceasta dati un comm.Si vreau sa ma joc Minecraft online pe server. Dar tot aia imi spune va rog ajutatima. FUNDA! p.s scuzatimi CATEGORIA.

Răspuns Câştigător
| bidifender a răspuns:

Incearca click dreapta -> Run as administrator, pe ceea ce vrei sa instalezi... si sa speram ca esti administrator pe laptop, nu guest happy

| Deac_Alex_1994 explică (pentru bidifender):

Sunt administrator dar nu inteleg am incercat sa-l trag si dupa stic si dupa cd si l-am si descarcat si tot aia imi zice deci ce D-zeu as putea face? p.s asa face la toate jocurile pe care vreau sa le joc...

1 răspuns: